عناوین سایت

خدمات

پیوندها

به اروست بیایید

چرا تایلند؟ چرا سواحل خلیج فارس؟ باداب سورت اروست، نگین شمال ایران همین جاست! لذت تماشای مناطق بکر و اعجاب انگیز را در باداب سورت اروست، سرزمین چشمه های طلایی تجربه کنید

مقالات گردشگری

قوانین و مقررات استفاده از ویلا ها و خانه های اجاره ای اروست

تعهدات مسافران: 

ماده ۱- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است.

ماده ۲- اقامت می بایست با حفظ شئونات اسلامی باشد.

ماده ۳- مسئولیت حفاظت و حراست از وسائلی که همراه گردشگران است بر عهده خود آنها است.

ماده ۴- در طول مدت اقامت احترام به عقاید و تفکرات مردم محلی از وظایف گردشگران می باشد.

ماده ۵- در صورت ایجاد هر گونه خسارت به ویلا و یا وسائل و امکانات آن، فرد مقصر ملزم به پرداخت خسارت آن می باشد.

ماده ۶- در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن شکایت در طول مدت اقامت، باید فورا به مسئولین مربوطه اطلاع داده شود لذا به شکایاتی که به موقع اطلاع داده نشوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ماده ۷- شرکت هایی که بطور رسمی اقدام به برگزاری تور می نمایند حتما باید مجوز و همچنین بیمه نامه به همراه داشته باشند.

ماده ۸- گردشگران باید در انتخاب نوع ویلا دقت کنند و انتظار کیفیت و امکانات ویلاهای درجه یک را از ویلاهای درجه ۲ و ۳ نداشته باشند.

ماده ۹- گردشگران باید به ظرفیت  ویلاها توجه داشته باشند و تعداد افراد گروهشان بیش از ظرفیت تعیین شده نباشد. همچنین  درصورتی که پس از ارسال فرم رزرو تغییری در تعداد نفرات بوجود آمد فورا به مسئولین مربوطه اطلاع دهند.

ماده ۱۰- به جهت حفظ بهداشت فردی، برخی ویلا ها وسایل خواب اعم از رخت خواب  و ... ندارند لذا گردشگران عزیز می بایست این وسایل را به همراه داشته باشند.

ماده ۱۱- گردشگران عزیز باید حداکثر تا قبل از ساعت ۲۲ روز ورود، خود را به اروست برسانند و ویلای خود را تحویل بگیرند چراکه پس از آن عواقب هرگونه ناهماهنگی با خود آن هاست.

ماده ۱۲- گردشگران گرامی می بایست تا قبل از ساعت ۱۲ روز خروج، ویلا را ترک کنند. پس از آن به ازای هر ساعت اقامت مازاد ۱۰،۰۰۰ تومان دریافت می گردد.

ماده ۱۳- مسئول گروه یا ارسال کننده ی فرم رزرو موظف است به پیامک هایی که از طرف مسئولین سایت در موارد مختلف اعم از نظر سنجی، اعلام ساعت ورود و خروج و ... ارسال می شود، پاسخ مقتضی دهد. در غیر این صورت کلیه تخفیفات  لحاظ شده نادیده گرفته خواهد شد.

ماده ۱۴- گردشگران می بایست در بدو ورود نسبت به تسویه حساب با مالک ویلا یا نماینده ایشان اقدام کنند.

ماده ۱۵- افرادی که برای بار دوم یا بیشتر اقدام به رزرو ویلا و اقامت در اروست می نمایند حتما باید از طریق  سایت اروست رزرو را انجام دهند و از تماس مستقیم با مالکان ویلاها جدا خودداری کنند چرا که در صورت موافقت آن ها نیز ویلایی اجاره داده نخواهد شد، زیرا با اقامت تورهای دیگر تداخل پیدا خواهد کرد. در صورت مشاهده این امر لیدر تور باید به تور جدیدی که به ویلا می آید و آن را از طریق این سایت رزرو کرده است غرامت دهد و ویلا را هر چه سریعتر ترک کنند.

 

تعهدات مالکین ویلا ها:

ماده ۱- مدت اقامت در ویلا ها (دربستی و نیمه دربستی) جهت هر شب ۲۲ ساعت می باشد که از ساعت ۱۴روز ورود، آغاز و در ساعت ۱۲ فردای آن روز خاتمه میابد. از ساعت ۱۲ تا ۱۴ نیز زمان نظافت و سرویس ویلا توسط مالک آن می باشد.

ماده ۲- در ویلا های نیمه دربستی حداکثر ۱۰ نفر اقامت می کنند.

ماده ۳- اولویت رزرو با افرادی است که زود تر از دیگران هزینه اقامت را واریز کنند.

ماده ۴- در ویلا های نیمه دربستی که دارای تعدادی اتاق هستند، بعضی از اتاق های آن اجاره داده می شود، آن هم فقط به یک گروه. چرا که در هر ویلا بیش از یک تور یا گروه نمی تواند مستقر شود.

ماده ۵- در ویلا های دربستی و نیمه دربستی مالک ویلا یا افراد غیر، تحت هیچ شرایطی بدون هماهنگی قبلی حق ورود به محل اسکان مسافران را ندارند.

ماده ۶ـ ایجاد مکانی امن و آرام که آرامش را برای مسافران به ارمغان بیاورد.

ماده ۷- پاکیزه و تمیز بودن ویلاها ها و به طور کلی محل اقامت.

ماده ۸- برخورد خوب و همراه با احترام مالکان ویلاها با مسافران عزیز.

ماده ۹- احترام به عقاید و تفکرات مسافران گرامی.

ماده ۱۰- پشتیبانی تلفنی لحظه به لحظه تا رسیدن به ویلا.

ماده ۱۱- مالکین ویلا ها در مقابل حوادث غیر مترقبه مثل قطع شدن آب یا برق روستا، وضع آب و هوا و حوادثی از این دست که به طور مشخص به ویلا مربوط نمی باشد، مسئولیتی ندارند.

ماده ۱۲- تمام اطلاعات ویلاهایی که در این سایت منتشر شده است، اظهارات مالکین آنها می باشد و مسئولین سایت فقط ارتباط دهنده بین مسافران و ویلای مورد نظر می باشند. لذا درصورتی که امکانات ویلا با مطالب سایت مغایرت داشته باشد، مسئولیت با مالک ویلا است و باید به میزان عدم انجام تعهدات، از هزینه اجاره ویلا بکاهد.