عناوین سایت

خدمات

پیوندها

به اروست بیایید

چرا تایلند؟ چرا سواحل خلیج فارس؟ باداب سورت اروست، نگین شمال ایران همین جاست! لذت تماشای مناطق بکر و اعجاب انگیز را در باداب سورت اروست، سرزمین چشمه های طلایی تجربه کنید

مقالات گردشگری

درباره ما

بازدیدکننده گرامی از این که پایگاه اینترنتی باداب سورت را برای بازدید انتخاب کرده اید کمال تشکر را داریم. اروست بنیان گذار رزرو اینترنتی ویلا های روستایی در ایران همواره به دنبال آن بوده تا ضمن افزایش مراکز اقامتی و کیفیت امکانات رفاهی خود به مقوله فرهنگ سازی در زمینه توریسم در کشور ایران بپردازد. اروست بنا بر رسالتی که برای خود در جامعه تعریف کرده است تلاش دارد تا گردشگری را به عنوان سالم و کامل ترین روش جهت بهبود اقتصاد محلی مانند کشورهای توسعه یافته در ایران افزایش دهد. امید است که بتوانیم از این پس با فراهم آوردن مسیرهای گوناگون و متفاوت اطلاع رسانی حرکت ایران را به سوی اقتصادی توریسم محور یاری کرده و نقش مهم گردشگری سلامت را در کامل کردن چرخه اقتصادی کشور پر رنگ تر از امروز بنمایانیم.

بر مبنای این اهداف است که اروست در اداره خود تنها به دنبال منافع مالی و بالاتر رفتن فروش نبوده بلکه همواره در راه فرهنگ سازی گردشگری و بهبود سطح زندگی مردمان سرزمین ایران پیشگام بوده است. حضور مستمر در فعالیت های فرهنگی و کمک مداوم به طرحهای ارتقابخش سلامت جامعه بوسیله توریسم سلامت و همچنین همراهی دائم با نهادهای علمی تحقیقاتی بین المللی و مراکز آموزش سلامت و پزشکی در کنار کمک به سازمان های مردم نهاد ( NGO ) و مؤسسات خیریه و غیر انتفاعی از اصولی است که اروست خود را ملزم به آنها می داند.

 

 به امید تداوم این رابطه